Koszt tarasu

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna Stefana Batorego 89 62-081 Batorowo Tel.: 600 802 002 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Koszt tarasu
Koszt tarasu

Niejedna osoba marzy o tym, aby przeprowadzić się do domu z ogródkiem. Jak już uda się spełnić to marzenie, to później wiele osób chciałoby zbudować taras z drewna. Spora liczba osób obawia się jednak, że taka inwestycja przerośnie ich możliwości finansowe. Czy na pewno tak jest? Jaki jest rzeczywisty koszt budowy tarasu z drewna? Zależy to od wielu czynników, o których można poczytać na stronie tdmtarasy.pl.

Jeśli kogoś interesuje wersja tańsza, to wówczas na taras warto wybrać deski kompozytowe. Rekomendowana firma poleca deski z kompozytu typu WPC z serii Green-deck lub deski, do których wykonania użyto różnych gatunków drzew iglastych. Budowa tarasu z desek kompozytowych to koszt ok. 170 złotych za metr kwadratowy. Deski z drzew iglastych kosztują ok. 160 zł za metr kwadratowy. Trochę wyższy jest koszt budowy, jeśli ktoś zdecyduje się na deski z drewna egzotycznego, to ok. 200 złotych za m2. Są to ceny orientacyjne i dokładny koszt można poznać dopiero wtedy, jak poprosi się pracownika firmy o indywidualną wycenę projektu.

Napisz komentarz

Poznaj inne firmy

service picture

Twoj-Parkiet.pl

Więcej
service picture

E Praca Dyplomowa

Więcej
service picture

Nanostudio

Więcej