Klinika periodontologii DentaClinic Gdańsk

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji Maurycego Beniowskiego 1 80--38 Gdańsk Tel.: +48 500 44 34 34 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Klinika periodontologii DentaClinic Gdańsk
Klinika periodontologii DentaClinic Gdańsk

Ortodoncja i periodontologia to istotny dział stomatologii, który zajmuje się chorobami przyzębia, takimi jak paradontoza oraz różnymi schorzeniami błony śluzowej jamy ustnej. Wszelkie problemy z tkankami znającymi się przy zębach mogą mieć negatywny wpływ na jego osadzenie. Słaba, chora tkanka nie będzie stabilna i może spowodować, że ząb zacznie się ruszać i w konsekwencji w końcu wypadnie. Dlatego też w przypadku jakichkolwiek problemów z dziąsłami, warto jak najszybciej skontaktować się ze specjalistą.

Należy zaznaczyć, że głównym źródłem chorób przyzębia jest nieodpowiednia higiena jamy ustnej. Niepoprawne i zbyt rzadkie mycie zębów może spowodować odkładanie się na nich płytki bakteryjnej, która zawiera różne szkodliwe toksyny. Choroby jamy ustnej mogą również towarzyszyć innym chorobom, np. cukrzycy.

Pomoc specjalisty z dziedziny takiej jak periodontologia mieszkańcy Gdańska mogą uzyskać m.in. w Klinice Implantologii i Ortodoncji DentaClinic.

Napisz komentarz

Poznaj inne firmy

service picture

Bysewo – Salony Okien

Więcej
service picture

Agnieszka Gola INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Więcej
service picture

DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

Więcej