Małgorzata Trzaskowska - https://ogrodprzemian.pl

Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska Granitowa 1 02-681 Warszawa Tel.: 603 581 851 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Małgorzata Trzaskowska - https://ogrodprzemian.pl
Małgorzata Trzaskowska - https://ogrodprzemian.pl

Strona internetowa ogrodprzemian.pl jest skierowana przede wszystkim do osób odczuwających lęk przed porażką oraz zmagających się z kompleksami. Trenerka rozwoju dostrzega poważny problem, mianowicie wiele osób nie wierzy w swój potencjał, nie ufa sobie, nie docenia swojego potencjału i wyróżnia się bardzo niskim poczuciem własnej wartości. Okazuje się, że poprzez pracę nad sobą można całkowicie zmienić taki stan rzeczy i nauczyć się czerpać z życia, cieszyć się własnym potencjałem i uwierzyć we własną intuicję.

Aby to osiągnąć, warto skorzystać z oferty warsztatów i webinarów dostępnych pod wskazaną stroną internetową. Każdy kurs przekazuje mnóstwo nowej wiedzy, wskazówek oraz ważnych ćwiczeń, które można praktykować na co dzień i już po krótkim czasie zauważyć pierwsze efekty.

Małgorzata Trzaskowska cieszy się bardzo dobrymi opiniami klientów, ponieważ pomogła w rozwoju bardzo wielu osobom. Mnóstwo kobiet twierdzi, iż praca przy webinarach rozwojowych odmieniła ich życie na wielu płaszczyznach. 

Napisz komentarz

Poznaj inne firmy

service picture

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Więcej
service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Więcej
service picture

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

Więcej