Małgorzata Trzaskowska - https://ogrodprzemian.pl

Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska Granitowa 1 02-681 Warszawa Tel.: 603 581 851 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Małgorzata Trzaskowska - https://ogrodprzemian.pl
Małgorzata Trzaskowska - https://ogrodprzemian.pl

Strona internetowa ogrodprzemian.pl jest skierowana przede wszystkim do osób odczuwających lęk przed porażką oraz zmagających się z kompleksami. Trenerka rozwoju dostrzega poważny problem, mianowicie wiele osób nie wierzy w swój potencjał, nie ufa sobie, nie docenia swojego potencjału i wyróżnia się bardzo niskim poczuciem własnej wartości. Okazuje się, że poprzez pracę nad sobą można całkowicie zmienić taki stan rzeczy i nauczyć się czerpać z życia, cieszyć się własnym potencjałem i uwierzyć we własną intuicję.

Aby to osiągnąć, warto skorzystać z oferty warsztatów i webinarów dostępnych pod wskazaną stroną internetową. Każdy kurs przekazuje mnóstwo nowej wiedzy, wskazówek oraz ważnych ćwiczeń, które można praktykować na co dzień i już po krótkim czasie zauważyć pierwsze efekty.

Małgorzata Trzaskowska cieszy się bardzo dobrymi opiniami klientów, ponieważ pomogła w rozwoju bardzo wielu osobom. Mnóstwo kobiet twierdzi, iż praca przy webinarach rozwojowych odmieniła ich życie na wielu płaszczyznach. 

Napisz komentarz

Poznaj inne firmy

service picture

SOLID HALE Sp. z o.o.

Więcej
service picture

LuxDom

Więcej
service picture

Flower Store

Więcej