Sprawozdania finansowe Gdańsk • FIN-EL Consulting s.c.

FIN-EL Consulting s.c. Bora Komorowskiego 19 80-377 Gdańsk Tel.: (58) 761-45-81 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Sprawozdania finansowe Gdańsk • FIN-EL Consulting s.c.
Sprawozdania finansowe Gdańsk • FIN-EL Consulting s.c.

Biuro rachunkowe, ogłaszające się na stronie finel.pl, podejmuje się prowadzenia spraw z zakresu kadr i płac, świadcząc usługi stacjonarne i online. Zatrudniona kadra stara się dopasowywać do potrzeb rynkowych. Może zaproponować także pomoc prawną (biuro współpracuje z lokalnymi kancelariami adwokackimi) oraz wykonać w imieniu klienta potrzebne sprawozdania finansowe. Na terenie Gdańska i okolic pracownicy mogą również dojeżdżać do klienta.

Pracownicy działają jako wsparcie kadrowo-płacowe dla odbiorców reprezentujących małe, średnie oraz duże firmy. Istnieje też możliwość skorzystania z pomocy doradczej. Zakres realizowanych świadczeń klient może dowolnie modyfikować, w zależności od potrzeb, jakie generuje jego przedsiębiorstwo. 

Na stronie biura udostępniane są stale aktualizowane wiadomości dotyczące obowiązków budżetowych firmy zarejestrowanej w Polsce. Kadra wykonuje je w imieniu właściciela biznesu, jednocześnie dbając o wypełnienie ciążącego na pracownikach biura obowiązku informacyjnego.

Napisz komentarz

Poznaj inne firmy

service picture

Bysewo – Salony Okien

Więcej
service picture

Agnieszka Gola INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Więcej
service picture

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji

Więcej