Ludzie mierzący się z chorobami czy niepełnosprawnością potrzebują mieć przy sobie odpowiednie zaplecze. Wysokiej jakości sprzęt to cz "> Ludzie mierzący się z chorobami czy niepełnosprawnością potrzebują mieć przy sobie odpowiednie zaplecze. Wysokiej jakości sprzęt to cz..."/>

Wózek inwalidzki wypożyczenie

Reha Fund Sp z o.o. Staniewicka 14 03-310 Warszawa Tel.: 22 59 40 303 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Wózek inwalidzki wypożyczenie
Wózek inwalidzki wypożyczenie

Ludzie mierzący się z chorobami czy niepełnosprawnością potrzebują mieć przy sobie odpowiednie zaplecze. Wysokiej jakości sprzęt to często jeden z warunków poprawy standardów życia. Reha Fund jest sklepem, a jednocześnie wypożyczalnią akcesoriów dla osób chorych. Wydając niewielkie pieniądze, można pozyskać urządzenia oraz inne przedmioty, bez których efektywna opieka nad wieloma osobami nie byłaby wykonalna.

Kiedy przedmiotem rozważań jest wózek inwalidzki, wypożyczenie go wcale nie musi pochłaniać sporych środków. Należy tylko zdecydować się na rekomendowaną w tym momencie ofertę. Bez wątpienia zalicza się ona do najbardziej korzystnych na polskim rynku, co trzeba mieć na uwadze. Wysokiej klasy sprzęt cechuje daleko idąca wytrzymałość, ale też konstrukcja ściśle dostosowana do potrzeb osób wymagających tego rodzaju pomocy.

Napisz komentarz

Poznaj inne firmy

service picture

RemontiBudowa.pl

Więcej
service picture

SOLID HALE Sp. z o.o.

Więcej
service picture

LuxDom

Więcej