Pewne zaburzenia psychiczne występujące u dzieci nie zawsze zostają szybko wykryte. Bywa, iż stają się one widoczne dopiero po wejściu przez nie w kolejny etap życia. Zmi "> Pewne zaburzenia psychiczne występujące u dzieci nie zawsze zostają szybko wykryte. Bywa, iż stają się one widoczne dopiero po wejściu przez nie w kolejny etap życia. Zmi..."/>

Psychoterapeuta dziecięcy kraków | http://developmental.pl/

Patrycja Cygankiewicz Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny Radziwiłłowska 25 31-026 Kraków Tel.: 660 753 432 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Psychoterapeuta dziecięcy kraków | http://developmental.pl/
Psychoterapeuta dziecięcy kraków | http://developmental.pl/

Pewne zaburzenia psychiczne występujące u dzieci nie zawsze zostają szybko wykryte. Bywa, iż stają się one widoczne dopiero po wejściu przez nie w kolejny etap życia. Zmiany, np. takie jak rozpoczęcie nauki w szkole, przyczyniają się do uaktywnienia skrywanych problemów, w tym m.in. wychowawczych i dydaktycznych. Psychoterapeuta dziecięcy działający w Krakowie niesie pomoc małym pacjentom, których rozwój można określić jako nieprawidłowy.

Szkoła stawia przed dzieckiem spore wymagania, i to nie tylko te, które są ściśle związane z nauką. Mały człowiek, który do tej pory przebywał przez większość czasu z rodzicami, zostaje rzucony w nowe środowisko. Czy odnajdzie się w grupie rówieśniczej? Wiele zależy od jego wewnętrznych predyspozycji. Jeżeli opiekunowie zauważą, że ich pociecha ma duży problem z zaaklimatyzowaniem się w nowym miejscu, powinni pomyśleć o konsultacji ze specjalistą, w celu postawienia właściwej diagnozy, a także określenia, jak i również wdrożenia planu wsparcia. Na stronie internetowej developmental.pl dowiedzą się oni, dokąd mogą się udać po pomoc.

Napisz komentarz

Poznaj inne firmy

service picture

WG Rolety

Więcej
service picture

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Więcej
service picture

4Active

Więcej