Depresja psycholog

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO Sienna 72 00-833 Warszawa Tel.: 22 654 09 47 Data dodania:

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Depresja psycholog
Depresja psycholog

Reakcja depresyjna, duża depresja, depresja w wyniku przyjmowania leków, depresja będąca skutkiem naużywania alkoholu czy innych używek, depresja poporodowa – można długo wymieniać okoliczności, w których ludzkie życie wydaje się walić w gruzy. Dziesiątki niepokojących objawów mogą świadczyć, że człowiek jest chory – podobnie jak 350 mln mieszkańców planety – na depresję.

Gdy pojawia się depresja, psycholog czy psychiatra stają się wręcz niezbędnym wsparciem. To bardzo ważne, żeby każdy przypadek traktować indywidualnie. Prawidłowo zdiagnozowany problem i znalezienie jego przyczyn  to podstawa dalszych kroków, dalszego leczenia.

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości w Warszawie jest miejscem, w którym świadczy się pomoc osobom cierpiącym nie tylko na różnego rodzaju depresje, ale również nerwicę, chorobę afektywną dwubiegunową, zaburzenia odżywiania czy problemy natury seksualnej. Nie warto czekać – lepiej udać się po pomoc do doświadczonych specjalistów psychologii, psychiatrii i psychoterapii.

Napisz komentarz

Poznaj inne firmy

service picture

RemontiBudowa.pl

Więcej
service picture

SOLID HALE Sp. z o.o.

Więcej
service picture

LuxDom

Więcej